2 Aralık 2013 Pazartesi

Kasım Favorileri

Kasım ayında sıkça kullandığım ve sevdiğim ürünleri sizlerle paylaşacağım.Bu benim ilk favoriler yazım olacak.Umarım beğenirsiniz ve umarım yararı dokunur. :) Hemen başlayalım.
1)Neutrogena Visibly Clear Yağsız Yüz Temizleme Jeli ve Siyah Nokta Temizleyici Tonik : Yağlıya dönük karma bir cildim olduğu için cilt temizliğime oldukça önem veriyorum.(vermek zorundayım.) Bu iki üründen de oldukça memnunum.Aslında Neutrogena yüz ürünlerinin bir çoğundan memnunum.


2)Down Under Natural's Saç Bakım Serumu : Saçlarım kıvırcık olduğu için oldukça kuru,saç şekillendirici kullanmasam bile kolaylıkla kırılabiliyor ve ben saçlarımı uzatmaya çalışıyorum.Bunun için saçlarımın oldukça fazla neme ihtiyacı var.Bu konuda bana oldukça yardımcı oluyor bu ürün herkese öneririm. :)

3)Garnier BB Cream : Fondöten kullanmayı bıraktım.(yaklaşık 3 aydır kullanmıyorum.) Bu arada 2-3 tane bb cream kullanma fırsatım oldu.Kullandıklarımın birçoğundan  memnun kaldım ama bu ay ki favorim Garnier ! Bu yağlı ciltler için uygun olanı, ilk çıkardığı bb cream ben de ve bir çok insan da yağlanmaya neden olmuştu.Bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz yağlanma yapmıyor ve oldukça hesaplı. :)


4)Rimmel London Match Perfection Concealer & Hıghlıghter  : Bu ürünü genellikle göz altlarım için kullanmama rağmen ara arada burnumun üstünü aydınlatmak içinde kullandığım oluyor. Ürünün kapatıcılığı ve aydınlatıcı özellikliği oldukça iyi.Sadece ürünü uyguladıktan sonra pudra ile sabitlemeniz gerekiyor.


5)Maybelline Color Tatto Pink Gold : Color Tatto serisini duymayanınız kalmamıştır.Seri oldukça başarılı.Ve benim bu ay ki favorim PİNK GOLD !


6)Flormar Nail Art NA12 & Golden Rose Rich Color 20 : Bu ay en sık kullandığım ojeler işte karşınız da.. Özellikle Golden Rose Rich Color 20 'ye ba-yıl-dım!

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere *cici kalın.. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder