3 Şubat 2014 Pazartesi

Mini Minnacık Bir Kendin Yap Projesi !

Merhaba, evde otururken-sıkılırken- ve kendime bir uğraş araken banyo aynasının önünün çok boş olduğunu fark ettim. Ve hemen ardından kullanmadığım ufak mumlar aklıma geldi. Ve biraz değişiklik yaparak mumları kullandım. Bakalım nasıl olmuş ? :)

Malzemeler ;
 

*Tutkal
*Toz Sim 
*Mumlar
*Fırça -Benim ilk DIY projem olduğu için fırçam yok malesef ama hiç sorun değil kullanmadığınız makyaj fırçası ya da herhangi bir çubukta işinizi görür.-

  Sıra geldi yapım aşamasına ama şunu önceden belirtmek isterim ki ben bu konuda acemiyim biraz, çok güzel fotoğraflar ortaya çıkaramamış olabilirim ki yanımda yardım edecek kimsem de yoktu.. :( Ama çokta zor bir şey değil önceki ve sonraki fotoğrafları da koysam yeterliydi. :)Mumları kaplarından çıkardıktan sonra fırçayla tutkalı yaydım.
Daha sonrada üzerine sim döküyoruz.Bunu bir kağıdın üzerinde yaparsanız simleri ziyan etmezsiniz. :)


vee sonuçç :Eksiklerimi görmezden geleceğinize inanıyorum.Ve ana fikre odaklandığınızı düşünerek bu yazıyı yayınlıyorum.

*Mutlu kalınn.. :)

4 yorum:

 1. Kına gecelerinde kullanım için uygun görünüyor:)
  Bir de üstüne sprey vernik püskürtülse simlerin dökülmesi de önlenir diye düşünüyorum;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kına gecelerinde kullanım fikri çok hoşuma gitti. :) Ben daha sonra simleri saç spreyi ile sabitledim. Oldukça başarılı oldu. :)

   Sil
 2. Blogunuza izleyiciler gadgetı koysanız ve yanıtla kısmında metin doğrulamayı kaldırırsanız daha iyi olur kanaatindeyim;)
  Naçizane bir öneri...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tahmin edersiniz ki oldukça acemiyim bu konuda söylediklerinizi dikkate alacağım ve uygulamaya çalışacağım teşekkürler.. :)

   Sil