26 Haziran 2015 Cuma

Alışveriş : Ufak Kozmetik AlışverişiMerhabalar, sizlere bu ufak alışverişimden bahsetmek istedim. Bir kısmını ilk defa deneyeceğim. Daha sonra inceleme yazılarını da yazabilirim.

1) MAYBELLINE AFFINITONE FONDÖTEN 24h : Bu fondötenlerin ufak boylarını kullanmıştım daha önce ve çok memnun kalmıştım. Daha sonra fondöten kullanmaya ara verdim. Bunu da çok sık kullanacağımı düşünmüyorum,çünkü hala fondöten detoksunda sayılırım. Ama bazen lazım oluyor diye aldım. Bende ki numarası 32 GOLDEN.

2) MAYBELLINE AFFINITONE PUDRA 24h : Bu ürün de daha önce kullandıklarım arasında. Şuan kullandığım pudra farklı ama o da elbet bitecek. :) Aynı zamanda waterproof bir ürün. Benim numaram 30 SAND. Evet pudralarımı bir ton açık almaya özen gösteriyorum.

3) ALIX AVIEN  EXTREME MASCARA : İlk defa kullanacağım bir ürün almadan önce deneme şansım oldu ama yorum yapmak için erken. Bir inceleme yazısına kadar susuyorum. :)
4) GOLDEN ROSE VELVET MATTE LIPSTIK :  Bu seriyi takip ediyordum ve mat rujlardan daha çok hoşlanan biri olarak denemesem olmazdı. İlk önce doğal bir rengini denemek istedim. Bakalım memnun kalacak mıyım ? Bende ki rengi 10.
 Alışverişim bu kadardı. Umuyorum ki inceleme yazılarında görüşürüz.              *Mutlu günler....

1 yorum:

  1. merhaba aldığınız ürünler güzelmiş aralarından kullandıklarım oldu senin de yorumlarını okumayı isterim bloğunu takibe aldım bende bloğuma beklerim sevgilerle

    YanıtlaSil